Загальні відомості

Кушка Вікторія Іванівна

Освіта: вища

Закінчила:     Красноармійське педучилище  та Слов’янський    педагогічний університет

Спеціальність по диплому училища :  вчитель початкових       класів, організатор роботи з учнівськими об’єднаннями.

Місце роботи: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Посада: вчитель початкових класів, завуч НВР

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

Стаж педагогічної діяльності: 24 роки

(13 – учителем української мови, літератури та зарубіжної    літератури, 11 – учителем початкових класів)

Народна мудрість говорить: «Якщо твої плани розраховані на рік – посій жито, якщо на десятиріччя –      посади дерево. Якщо твої плани на віки – виховуй дітей».

Школа – це особлива лабораторія, у якій має відбутися відкриття унікального «Я» кожного учня.  Вона     допомагає дітям пізнати і розкрити свої власні можливості та потреби. Наші плани розраховані на віки, і     тому наше головне завдання – виховання дітей – майбутнього України. Майстерність учителя залежить       від багатьох чинників, серед яких важливу роль відіграє вміння спілкуватися – з дітьми, колегами, адміністрацією.

Збиратися разом – це початок,

Триматися разом – це прогрес,