Результати педагогічної діяльності

Результати навчальних досягнень

Мої учні будуть дізнаватися про нове від мене;
вони будуть відкривати це нове самостійно.
Моя основна задача – допомогти їм розкритися.

М. Песталоцці.

Наші досягнення:

2012-2013 рік

ІІІ місце в обласному конкурсі “Технічне конструювання молодших школярів” на міському етапі

2015-2016 рік

Сертифікати активного класу Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» (осінній, весняний).

2016 рік

Подяка за організацію та проведення у ЗОШ Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок», популяризацію та пропедевтику природничих предметів серед учнівської молоді.

2016 рік

Сертифікат координатору Всеукраїнської гри «Соняшник»

2016 рік

Грамота найкращому класу за перемогу у Всеукраїнській грі «Соняшник».

2016 рік

У міському природоохоронному конкурсі «Збережемо наші первоцвіти» ІІ місце в номінації «Кращий вчитель – керівник учасників конкурсу».

Інформація про участь у предметних конкурсах 1– Б класу за 2015-2016 н. р.

ПІБ переможців

Назва конкурсу

Нагорода

1.