Науково-методична діяльність

2010 – 2011

1.     Участь у семінарах-практикумах дитячого садка № 39

2011 – 2012

2.     Урок-гра “Подорож із Колобком” (зустріч дитячого садка № 39 із учнями  1 – Б класу в межах наступності між дошкільним та шкільним закладами)

3.     Виступ на педраді «Наступність у навчально-виховній роботі між початковою та середньою ланкою»

4.     Відкрита година “Грудень рік кінчає, а зиму починає”

2012 – 2013

5.     Проведення тижня початкової школи з 25 лютого до 1 березня 2013р.

6.     Перемога у шкільному конкурсі плакатів, що присвячений тижню природничих наук, у номінації «оригінальний колаж»

7.     Виступ на педраді з презентацією «Формування і розвиток в учнів технологічних та інформаційно-комунікативних компетентностей»

2013 – 2014

8.    Участь у Всеукраїнському конкурсі «Патріот» (5 лауреатів)

2014 – 2015

9.     Участь у І турі Всеукраїнського математического  конкурсу «Кенгуру»( 5 переможців з синім та зеленим дипломом)

10.  Участь у Всеукраїнському конкурсі «Патріот» (3 лауреата)

2015 – 2016

11.  Виступ на педраді з презентацією «Творческое самоопределение педагога, ученика, родителя в школе и ближайшем окружении. Мой класс»

12. Шкільний етап І міського конкурсу читців Шевченківської поезії «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»

13. Проведення Всеукраїнської гри «Соняшник»

14.  Проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» (осінній, весняний)

15.   3 переможця (1, 2 клас) у Всеукраїнській виставці – конкурсі  декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

16.  Диплом за І місце в міському конкурсі фото- і відео зйомки « У душах людських нехай тепло палає, а кожен з нас нехай творить добро!»

17.  ІІІ місце у Всеукраїнському конкурс «Моральний вчинок» (національно-патріотичний напрям фоторепортаж «Ми – маленькі українці»)

18.  Проведення І туру Міжнародного математичного  конкурсу «Кенгуру»

19.   Відвідування вебінарів «Інтерактивної школи творчого вчителя» (отримала 3 сертифікати)

20.  Участь у обласний конкурс виховних систем «Виховати особистість» «Виховна система класу»

21. Створення моделі компетентного випускника початкової школи на основі впровадження Державного стандарту початкової загальної освіта.

22.  Міський конкурс «Краматорськ у майбутньому очима дітей» 3 переможця в початкових класах (поїздка до оздоровчого табору, фото на біг-борді)

2016 – 2017

23.  Виступ на педраді з «Про методичні рекомендації на 2016 – 2017 н. р. в початковій школі»

24. Проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» (осінній, весняний)

25. Участь у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

26. Участь у параді Новорічних ялинок.

27.   Проведення Всеукраїнської гри "Соняшник"

Міські заходи

2010 – 2011

1.     Участь у творчому проекті на тему «Застосування технологій та методик викладання української мови в початковій школі» (на курсах підвищення кваліфікації в творчій групі, технічний коректор із читання)

2011 – 2012

2.     Виступ-презентація «Компетентнісно-орієнтований підхід в контексті підвищення якості початкової освіти» на семінарі-практикумі "Компетентнісно-орієнтований підхід в контексті підвищення якості початкової освіти»

2012 – 2013

3.     Виступ “Інноваційні технології на уроках української мови” на ММК

4.     ІІІ місце в обласному конкурсі “Технічне конструювання молодших школярів” на міському етапі

2014 – 2015

5.     Виступ на засіданні Школи вчителя 4 класів із презентацією «Загальні вимоги до оформлення письмових робіт з української мови та математики в початкових класах»

2016 – 2017

6.     Виступ на засіданні Школи вчителя 1 класів із презентацією «Образотворче мистецтво 1 клас»

7.     І місто міському конкурсі  фото- і відеозйомки  « У душах людських нехай тепло палає, а кожен з нас нехай творить добро»

8.     ІІ місце у міському конкурсі «Збережемо наші первоцвіти» на кращого вчителя – керівника учасників конкурсу

9.  Отримання сертифіката у І міському дитячому фестивалі «З Україною в серці» з літературно-музичною композицією

10.   Виконала й захистила випускну роботу на тему «Інтерактивні  технології на уроках української мови та читання» (курси підвищення кваліфікації в КЕГІ)

11. Участь у міському конкурсі "Учитель року - 2017" у номінації "Початкові класи" (диплом учасника)

12. Призери міської виставки-конкурсу «Білосніжні грані оригамі».

13. Участь у міський етап Всеукраїнського конкурсу військово-патріотичної творчості учнівської молоді «За нашу свободу».

14. Участь у Всеукраїнській виставці – конкурсі  декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (СЮТ, ЦВР)

15. Міський конкурс «Турбота про птахів взимку» у межах Всеукраїнської акції «Наша допомога птахам».

Обласні заходи

2016 – 2017

Відвідала заняття навчального тренінгового курсу «Психолого-педагогічний супровід особистості у складних життєвих ситуаціях»  Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (отримала сертифікат).

Призери в обласному конкурсі Всеукраїнської природоохоронної акції «Повзик – птах року 2016» за практичну природоохоронну-пропагандистську роботу учнів 2 - Б класу.